DomovSlužbyRealizácia

Zabezpečíme pre vás vzduchotechniku od projektu až po montáž

Postaráme sa o odbornú montáž vzduchotechnického potrubia a ďalšieho príslušenstva na akejkoľvek stavbe a to vo veľmi krátkom termíne. Naši montéri majú za sebou stovky zrealizovaných projektov a navyše sa priebežne zúčastňujú školení a zoznamujú sa s novinkami v oblasti kotviacej a spojovacej techniky.

VYPRACUJEME ŠTÚDIU A POSTARÁME SA O KOMPLETNÝ NÁVRH, REALIZÁCIU A MONTÁŽ CHLADENIA, VYKUROVANIA, MERANIA A REGULÁCIE A TECHNICKÉ ROZVODY VO VAŠEJ BUDOVE.

  • vytvoríme projektovú dokumentáciu
  • pripravíme harmonogram prác
  • koordinujeme nadväznosť súvisiacich prác
  • pustíme sa do montážnych prác
  • oživíme, spustíme a zaregulujeme nainštalovaný systém
  • vykonáme všetky predpísané skúšky
  • zaškolíme obsluhu
  • vypracujeme dokumentáciu potrebnú k prevzatiu diela
  • zabezpečíme záručný aj pozáručný servis

Postaráme sa o efektívnu klimatizáciu do administratívnych i priemyselných budov.

Pripravíme a namontujeme pre vás akýkoľvek druh priameho chladenia, vrátane zamerania, výpočtu a návrhu technického riešenia. Navrhneme a namontujeme bežné klimatizácie pre bytovú výstavbu, administratívne budovy, školy a nemocnice, aj špeciálne systémy chladenia pre technológiu alebo čisté priestory.

Uvedieme systém do prevádzky, vrátane východiskovej revízie.

Používame moderné montážne a meracie zariadenia špičkových a preverených českých spoločností i zahraničných výrobcov. Členovia našich montážnych skupín sú odborníci v oblasti elektrotechniky, so špeciálnou prípravou pre priestory s nebezpečenstvom výbuchu. Sú certifikovaní na spúšťanie a programovanie frekvenčných meničov, napr. Schneider, ABB a Danfoss, a pravidelne sa naďalej školia a zoznamujú s novinkami v obore.

Zaistíme škáry a prestupy protipožiarnymi klapkami v súlade s legislatívou.

Požiarnymi klapkami zakryjeme škáry a prestupy vzduchotechniky, plastových a kovových potrubí, káblov, lávok, žľabov a ďalších potrebných miest, ktoré vzniknú počas stavby, tak aby dielo spĺňalo požiarnu odolnosť konštrukcií, ktorú malo pred narušením. Montáž klapiek zabezpečujeme certifikovanými systémami v súlade s projektom požiarnobezpečnostného riešenia a s platnou legislatívou.

Poskytujeme záruku 60 mesiacov

Na montáž poskytujeme záruku až 60 mesiacov. Záruka na dodávky jednotlivých komponentov závisí od záruky danej výrobcom, minimálne však 24 mesiacov. Kvalitné rozvody chladiacich médií znamenajú energetickú úsporu a efektívnu prevádzku vášho objektu.

Máte záujem o služby, ktoré ponúkame? Neváhajte nás kontaktovať

Kontaktuje nás
AZ KLIMA SK JE ČLEN SPOLOČNÉHO PODNIKU ČEZ A SPP
SPP - Logo
Sme člen zväzu
SPOLOČNOSTI SPOLOČNÉHO PODNIKU ČEZ A SPP