Široké portfólio vlastných produktov a zákazková výroba

AZ KLIMA disponuje výrobou vzduchotechnického potrubia, príslušenstva a vzduchotechnických jednotiek. Výroba je situovaná v modernom výrobnom závode na juhu Moravy v Miloviciach u Mikulova. Okrem katalógových produktov sme schopní vyrobiť akékoľvek atypické výrobky podľa priania a potreby zákazníka.

VZDUCHOTECHNICKÉ JEDNOTKY

Jednotky AZ KLIMA sú tvorené hliníkovými profilmi so skosenými rohmi v troch veľkostiach, v závislosti na prevedení jednotiek (vonkajšie, vnútorné, hygienické). Profily sú potom v rohoch spojené hliníkovými rohmi, ktoré odolávajú mechanickému namáhaniu a klimatickým podmienkam. Do takto vytvoreného rámu sa potom vkladajú dvojplášťové panely tvoriace opláštenie jednotky.

VZDUCHOTECHNICKÉ POTRUBIE

Štvorhranné a kruhové potrubie je určené pre klimatizáciu, vetranie a odsávanie bez agresívnych výparov, mechanických prímesí, alebo látok, ktoré podporujú opotrebenie, alebo nadmernú koróziu oceli alebo zinku. Potrubie sa používa u bežných vzduchotechnických a technologických zariadení. Okrem normálneho prevedenia divízia ponúka tiež prevedenia atypické (na prianie zákazníka).

VZDUCHOTECHNICKÉ PRÍSLUŠENSTVO

Medzi vzduchotechnické príslušenstvo patria elementy pre útlm hluku a chvenia, reguláciu, elementy distribučné a koncové. Vďaka vyspelej počítačovej podpore a najmodernejšej výrobnej technológii je AZ KLIMA schopná vyrobiť akékoľvek vzduchotechnické príslušenstvo, a to zo všetkých druhov materiálov.

ATYPICKÉ VÝROBKY

Patria sem všetky výrobky v akejkoľvek povrchovej úprave (pozinkovanie, komaxit, nátery, atď.) a farebnom prevedení: atypické diely vzduchotechnického potrubia, dvojplášťové potrubie vrátane tvaroviek, plechové kazety a panely, montované konštrukcie z hliníkových profilov, zákryty a odsávače, skrine pre plynomery alebo elektromery, regálové systémy, kontajnery na odpad, stavebné bunky, zvárané konštrukcie a konzoly.

Máte záujem o služby, ktoré ponúkame? Neváhajte nás kontaktovať

Kontaktuje nás
AZ KLIMA SK JE ČLEN SPOLOČNÉHO PODNIKU ČEZ A SPP
SPP - Logo
Sme člen zväzu
SPOLOČNOSTI SPOLOČNÉHO PODNIKU ČEZ A SPP